breadcrumbs_revolution_theme

Інтернет-магазин “Виробник Одеса” здійснює повернення та обмін товарів належної якості згідно із Законом “Про захист прав споживачів”.

Повернення товару здійснюється Новою поштою за попереднім погодженням з менеджером

Терміни повернення та обміну

Повернення та обмін товару можливе після 14 днів після отримання товару покупцем. Зворотна доставка товарів оплачується покупцем чи продавцями залежно від причин повернення.

Умови повернення або обміну

Обмін чи повернення товару належної якості здійснюється, якщо він не використовувався та збережений його товарний вигляд.

Відповідно до Закону "Про захист прав споживачів", інтернет-магазин "Виробник Одеса" може відмовити споживачеві в обміні та поверненні товару, якщо це акційний товар або товар з розділу "Розпродаж"

Нижче наведено статтю із Закону “Про захист прав споживачів”

Стаття 9. Права споживача під час придбання товару належної якості

1. Споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути використаний за призначенням.

Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, за винятком дня купівлі, якщо більш тривалий термін не оголошений продавцем.

Обмін товару належної якості здійснюється, якщо він не використовувався і якщо його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром.

2. Якщо на момент обміну аналогічний товар відсутній у продажу, споживач має право або придбати будь-які інші товари з наявного асортименту з відповідним перерахунком вартості, або розірвати договір та отримати назад гроші у розмірі вартості поверненого товару, або здійснити обмін товару на аналогічний при першому ж надходження відповідного товару у продаж. Продавець зобов'язаний у день надходження товару у продаж повідомити про це споживача, який вимагає обміну товару.

3. При розірванні договору купівлі-продажу розрахунки зі споживачем здійснюються з вартості товару тимчасово його купівлі. Гроші, сплачені за товар, повертаються споживачеві в день розірвання договору, а у разі неможливості повернути гроші в день розірвання договору — в інший термін за домовленістю сторін, але не пізніше ніж протягом семи днів.